Decolant

 

Decolant&Kardelen Mefruşat Çeyiz Perde Duvar Kağıdı, ticari hayatına 2000 yılında Ankara’da başlamıştır. 19 yıldır Ev tekstili ve Dekorasyonu sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde Brillant,Taç,Demor gibi seçkin perde üreticilerinin ayrıca Decowall marka duvar kağıtlarının yetkili satıcılığını yapmaktadır.

Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız şu anda Ankara daki Subayevleri bölgesinde hizmet vermektedir.

 

Daha öncesinde firmamız internet üzerinden modellerini kardelenstore.com adresinden 2008 yılında beri sergilemektedir internet satışlarına ise www.decolant.com adresiyle bu alanda da en iyi fiyat ve en iyi ürün hizmeti vermeyi amaçlayan firma olmayı hedeflemektedir. E-Ticaret sektöründe kendi alanında lider konumda olmak isteyen firmamız Decolant markası ile, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için bu alanda da kendisini sürekli geliştirmekte ve Ev tekstili sektörüne öncülük yapan firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir.

 

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Decolant, yaptığı satışlarda ürün garantisi ve anında montaj güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

Son haberleri ve özel indirimleri öğrenin

İstediğiniz bir zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Bu amaçla, lütfen yasal uyarılar kısmındaki iletişim bilgilerimizi bulun.

Menü

QR kodu

Ayarlar

Paylaş

Beğendiğiniz ürünleri kaydetmek için hesap oluşturunuz.

Giriş yap

Favori listesi oluşturmak için hesap oluşturunuz.

Giriş yap